Ara
Close this search box.
Ara
Close this search box.

Yasal Uyarı Metni

Kılınç Hukuk & Danışmanlık

Yasal Uyarı

KILINÇ Hukuk & Danışmanlık, müvekkillerine çok çeşitli alanlarda hukuki hizmet vermektedir. Bu bağlamda, KILINÇ Hukuk & Danışmanlık tarafından www.kilinclaw.com.tr/ (“İnternet Sitesi”) ve/veya sair platformlarda paylaşılan her türlü bilgi, belge ve açıklama mevcut ve potansiyel müvekkillerimiz ile mevcut ve potansiyel iş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarımızın bilgilendirilmesi amacı taşımaktadır.

İşbu İnternet Sitesi ile paylaşılan iletişim kanalları aracılığıyla KILINÇ Hukuk & Danışmanlık ile iletişime geçilmesi ve/veya İnternet Sitesi’nin ziyaret edilmesi ile hiçbir surette avukat-müvekkil ilişkisi tesis edilmez.

İnternet Sitesi ve sair platformlarda paylaşılan bilgi ve belgelere istinaden hukuki bir karar almadan önce bir hukuk profesyoneline danışılması tavsiye olunur. Aksi şekilde alınan hiçbir hukuki karardan ve/veya mevzubahis bilgi ve belgelerde yer alan hata, eksiklik ve benzeri durumlardan KILINÇ Hukuk & Danışmanlık sorumlu tutulamaz.

KILINÇ Hukuk & Danışmanlık, İnternet Sitesi ve diğer platformlar başta olmak üzere her türlü iş ve açıklamaları 1136 sayılı Avukatlık Kanunu, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenmiş meslek kuralları ve etik kurallara uygun şekilde yürütmekte olup avukatlık reklam yasağının aşılmasından rüşvet ve yolsuzluğa her nevi hukuksuz mesleki davranışın karşısında durmaktadır.

İnternet Sitesi’nde ve sair platformlarda yer alan bilgi, belge, açıklama, görsel ve sair unsurlardan doğan her türlü hak münhasıran KILINÇ Hukuk & Danışmanlık’a ait olup KILINÇ Hukuk & Danışmanlık’ın izni olmaksızın kullanılamaz.