Dil

+90 (212) 217 12 55 +90 (212) 217 12 54 info@kilinclaw.com.tr

Haberler

Telefon
+90 (212) 217 12 55
Kasım 6, 2022

Türkiye’nin de bulunduğu 6 uluslararası bağımsız hukuk firması ile shortlist’e kaldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.

Okunma Süresi: < 1 dakika

‘in, Legal Business Award’da Yılın Uluslararası Hukuk Bürosu kategorisinde aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 6 uluslararası bağımsız hukuk firması ile shortlist’e kaldığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Sıralamamız 27 Eylül 2022 tarihinde Londra’da JW Marriott Grosvenor House’da gerçekleştirilecek olan etkinlikte açıklanacaktır.

Bu ödül, şimdiye kadar yaptığımız tüm sıkı çalışma ve özverinin karşılığını aldığımız bir ödül. Kuruluşumuzdan bu yana başta Enerji-M&A olmak üzere diğer birçok alanda da danışmanlık sağlayan bir hukuk bürosu olarak, alanlarında tecrübeli avukatlarımız ile beraber, müvekkillerimizin dünya pazarlarında bir adım önde olmalarına ve sorunları tamamen müvekkil odaklı bir şekilde çözmelerine yardımcı olmaktayız. Müvekkillerimizi her türlü zorluğu birlikte omuzlayacağımız, çözümlerin mutluluğunu birlikte yaşayacağımız bir yol arkadaşı olarak görüyoruz.

Çünkü bizim mottomuz şudur: “Kılınç Hukuk ve Danışmanlık Tüm Dünyada Güven, Sorumluluk ve Çözüm” demektir.

Bugün bu onuru bilgiyi, çalışkanlığı, profesyonelliği, kaliteyi ve tüm insani değerleri local ve global olarak tüm benliği ile içselleştirmiş kocaman bir ekip birlikte paylaşıyoruz. Bu ışık önümüzdeki yeni yolları aydınlatıyor…

Değerli ekibimize ve KILINÇ ailesi çatısı altındaki tüm çalışanlarımıza çok teşekkür ederiz.

#business #law #team #work #event #experience #mutluluk #legal

https://lnkd.in/dr554dBE

HABERLER SAYFASINA GERİ DÖN
@